Skip to main content
Pulsators Banner

Pulsatory

Pulsatory 

W latach '70 milkrite | InterPuls wprowadził na rynek serię pulsatorów. Dziś pulsatory milkrite | InterPuls definiują naszą firmę jako jednego ze światowych liderów w technologii udojowej. 

Pulsatory Servo-Direct LE30 i LP30:

Dzisiejszy wzorzec precyzji, solidności i niezawodności.

LE30 nie są dostarczane z wewnętrzną płytką sterującą (PCB) i muszą być obsługiwane przez zewnętrzny kontroler pulsacji (imilk600, ACRsmart MMV ect) 
Alternatywnie, LP30 są samodzielnymi pulsatorami i są wyposażone w wewnętrzną, programowalną płytkę sterującą, co oznacza, że mogą być zaprogramowane na samym urządzeniu i wymagają tylko zewnętrznego źródła zasilania.

Funkcje i zalety LE30 i LP30:
  • Nasz opatentowany system Servo-Direct umożliwia precyzyjną kontrolę sygnału
  • Zaprojektowany, aby zminimalizować zużycie podciśnienia i zapewnić niski pobór energii elektrycznej zmniejsza ryzyko utleniania
  • Nie trzeba demontować urządzenia, jeśli mleko przedostanie sie do pulsatora. Aby wyczyścić urządzenie, można przepłukać je wodą, wprowadzoną przez przewody podciśnienia
  • Szybki i łatwy w obsłudze. Pełna konserwacja zajmuje kilka minut
l02 air

L02Air

L02 został turbo-doładowany! Wydajność dojenia została poprawiona dzięki 50% dodatkowej porcji powietrza! L02Air zapewnia równomierny, łagodny udój we wszystkich warunkach; dzięki przewymiarowanej powierzchni filtracyjnej. Nowa konstrukcja umożliwia czyszczenie filtra powietrza jednym palcem, bez zdejmowania pokrywy. To sprawia, że L02Air jest pulsatorem w pełni bezobsługowym!

Cechy i zalety L02Air:

  • Duża powierzchnia filtracyjna
  • Ulepszona wydajność
  • Delikatny i równomierny udój
  • Doskonała faza masażu
  • System SUREMATCH oraz nowy wygląd

Produkty powiązane

iup

IUC

IUC 24 12VDC to skrzynka kontrolna wyposażona w transformator przełączający, który służy do zasilania elektrycznego pulsatora (LE30) z wyjściem 12VDC 16,7A przy maksymalnie 25 ° C (77 ° F). Jest zdolny do dostarczania energii do maksymalnie 24 pulsatorów (przód i tył) podzielonych na cztery kanały (maksymalnie sześć pulsatorów na kanał).

Każdy pulsator wyposażony jest w dwie cewki elektryczne: jedną tylną i jedną przednią. Można zaprogramować stosunek do 10 ÷ 90 (90 ÷ 10) i programowalną częstotliwością od 30 do 260 pulsacji na minutę. Maksymalna absorpcja każdej cewki elektrycznej: 3,6 W przy 12V DC (absorpcja około 270 mAq).

Każdy kanał musi mieć maksymalną nominalną wartość 4,175A (dwie cewki elektryczne jednocześnie dla sześciu pulsatorów) i ma maksymalny limit zasilania ustalony przez kontrolujący procesor w przybliżeniu 5.0A + 10% -0%.

Zainteresowany tymi produktami...

Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na sales@milkrite-interpuls.com

Lub skontaktuj się tutaj