Skip to main content
header

Często zadawane pytania (FAQ)

Aby uzyskać informacje o produkcie, można wypełnić nasz formularz kontaktowy, a my na niego odpowiemy. Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls.

Zalecamy kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls; to on najskuteczniej zdoła Państwu pomóc.

W razie zapytań natury technicznej prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls.

Aby zlokalizować najbliższego dystrybutora, można wypełnić nasz formularz kontaktowy lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta +39 0522 347569

Jeśli potrzebują Państwo jakichkolwiek materiałów marketingowych związanych z konkretnymi produktami, prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls. W przypadku pozostałych kwestii dotyczących marketingu mogą Państwo zadzwonić do naszych biur w Wielkiej Brytanii +44 1225 96435 lub we Włoszech +39 0522 347528. 

W celu uzyskania wsparcia można wypełnić nasz formularz kontaktowy lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta +39 0522 347569

W razie pytań dotyczących finansowania prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls lub o wypełnienie formularza kontaktowego, po otrzymaniu którego to my się z Państwem skontaktujemy.

W razie pytań dotyczących dostawy produktu prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls lub o wypełnienie formularza kontaktowego, po otrzymaniu którego to my się z Państwem skontaktujemy.

W celu uzyskania materiałów technicznych prosimy o kontakt z najbliższym dystrybutorem firmy milkrite | InterPuls.

Jeśli chcieliby Państwo zostać partnerem/dystrybutorem firmy MI, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, po otrzymaniu którego to my się z Państwem skontaktujemy.