Skip to main content
ACRsmart MMV Banner

Mlekomierz - ACR Smart MMV

Mlekomierz - ACR Smart MMV  

ACRSmart MMV jest idealnym rozwiązaniem dla rolników, którzy oczekują kontroli wydajności produkcji mleka osobno dla każdej z krów. Wersja MMV ACRSmart stanowi niezawodne i konkurencyjne rozwiązanie do automatycznego ściągania aparatów udojowych i pomiaru ilości mleka z każdego doju. Jest idealny dla rolnika, który potrzebuje dokładnego monitorowania wydajności krów bez bardziej zaawansowanych funkcjonalności hali udojowej.

ACRsmart MMV to idealne rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw. System jest modułowy i można go łatwo aktualizować za pomocą mlekomierza iMilk600. ACRsmart MMV podobnie jak iMilk600 jest certyfikowany przez ICAR.

Urządzenie ACRsmart MMV jest wyposażone w przejrzysty wyświetlacz LED, który wskazuje: obecność mleka w systemie, ciągły przepływ i natężenie przepływu, automatyczne dojenie, symulacje, statystyki mycia i komunikaty o błędach.

Funkcje i zalety urządzenia ACRsmart MMV:

  • Przejrzysty wyświetlacz LED
  • Zaawansowana kontrola pulsacji i stymulacji
  • Zaawansowana kontrola ściagania aparatu udojowego (ACR)
  • Eliminuje nadmierny pustodój
  • Łatwa instalacja i programowanie
  • Prosty w obsłudze
  • Wygodna eksploatacja
  • Prosty proces instalacji


Produkty powiązane:

iMilk600 HD

ACRsmart MMV Plug & Play 

Instalacja naszego panelu ACRsmart MMV jest szybka i łatwa! Dzięki ACRSmart MMV Plug & Play otrzymasz panel podłączony do cylindra, ze wszystkimi przewodami gotowymi do szybkiego i prostego połączenia do systemu. Otrzymujeszł w pełni funkcjonalny ACRSmart MMV, łatwy do instalacji oraz obsługi, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

 
pulsators

IUP 

Uniwersalny zasilacz (IUP) milkrite | InterPuls służy do zasilania prądem stałym różnych urządzeń, w tym iMilk600, ACRsmart i ACRsmart MMV. Docelowe napięcie wyjściowe tego urządzenia wynosi 24V DC; jednak ta wielkość może być regulowana w zakresie od 20 V do maksimum 26,4 V.

Napięcie wyjściowe z urządzenia jest podzielone na 4 kanały. Chroni to dostarczone urządzenia i, w przypadku błędu na jednej z 4 linii, umożliwia dalszą pracę systemu. Jeżeli wszystkie 4 linie wyjściowe są używane jednocześnie w sposób symetryczny, maksymalny prąd dostarczany do każdego kanału wynosi 3,25A (13 A / 4 = 3,25 A).

IUP jest chroniony przed: zwarciami, przeciążeniem, przepięciami i przegrzaniem.

 
iMilk600 HD

ACRsmart MMV oraz HFS 

The milkrite | InterPuls ACR Smart MMV jest również dostępny z kombinacją modułów czujnika HFS.

 

Zainteresowany tymi produktami...

Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na sales@milkrite-interpuls.com

Lub skontaktuj się tutaj